• Обновено
Наследство 0. во. фт. Флексила Бои Градина Црево Црвена Глина

Наследство 0. во. фт. Флексила Бои Градина Црево Црвена Глина

DEN 527.84

Залиха
Во продавницата

Конвенционалното градинарско црево може да зароби калеми што се затегнуваат во свиоци додека се движите низ дворот. Црево и зафат ротираат независно.Од креаторите На Flexzilla®, Colors ® Градинарското Црево го олеснува работењето околу вашиот дом и тревникот. Premium Colors® Градинарското Црево го има истиот Флексибилен Хибриден полимерен материјал како и нашите реномирани црева zillagreen®, но доаѓа во земјени бои идеални за различни пејзажи. Природно ослободува калеми. Лесен и лесен за ракување. Големата, удобна површина за држење на двата краја на цревото ви овозможува да ја користите моќта на целата рака за да ги олесните тесните врски. Тесни врски без истекување-издржлив О-прстен обезбедува долготрајни врски без истекување. Дејството на вртливата лента ги елиминира пресвртите што се јавуваат при откачување на цревото. Издржливиот надворешен капак се спротивставува на абразија. Анодизирани авиони алуминиум завршува. Ги олеснува врските и одврзувањето. Swivelgrip® Патент Во Очекување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас