• Обновено
Безбеден душек CWCS-Основен Лист На Камперот-XL ВО Форма На Буквата U ЗА Динет

Безбеден душек CWCS-Основен Лист На Камперот-XL ВО Форма На Буквата U ЗА Динет

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

Основниот Чаршаф На Камперот Со Безбеден Душек. ја комбинира заштитата на заштитникот на душекот со удобноста на вградениот чаршав во еден пригоден производ! Уникатно дизајниран да ги заштити сите тапацирани површини за спиење во ВАШИОТ Р. в. и кампер од течности и дамки, Основниот Лист На Камперот? создава едноставност за вас бидејќи одговара на места за спиење со нестандардна големина. Овој капак за душек е изработен од мека, луксузна, дише и огноотпорна ткаенина за удобност и заштита. А.Лист Есенцијален Кампер - У-Облик На Дин/Дин Xl.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас