• Обновено
Кросли Каплан Отворен Разговор Сет-Љубовно Седиште, Столици, Странични Маси, Масичка

Кросли Каплан Отворен Разговор Сет-Љубовно Седиште, Столици, Странични Маси, Масичка

DEN 2191.84

Залиха
Во продавницата

Поминете квалитетно време со вашето семејство и пријатели во оазата на вашиот надворешен простор за живеење, комплетиран Со 6-Парче Надворешно Седиште Каплан. Вклучува љубовно седиште, две фотелји, масичка и две странични маси. Љубовното седиште и столчињата имаат кадифни перници, пространи дизајни и ergономска поддршка. Секое од шесте парчиња е изработено со челична рамка отпорна на ' рѓа за да се обезбеди долгогодишна употреба со минимално одржување. Класичните поддржувачи на х-ленти обезбедуваат визуелен интерес за рамките, додека густите перници имаат контрастни цевки. Навлаките на перницата се отпорни на УВ зраци, избледуваат и влага. Секоја маса е летва за стил. Цврста Челична Рамка Во Бела Завршница; Комплетот вклучува : Љубовно Седиште, 2 Столици За Раце, Масичка, 2 Странични Маси; Врвен Челик Заштитен Со сите временски услови, ' Рѓа; Едноставен Дизајн На Х; Перници Отпорни НА УВ/Бледнее; Перници Отпорни на Влага; Лесен за Склопување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас