• Обновено
Кросли Мебел Фелтон Тапациран Брачен Кревет

Кросли Мебел Фелтон Тапациран Брачен Кревет

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Дајте спална соба спокојно чувство со Креветот Фелтон. Овој Кревет има крива на камила, со жлебни акценти во длабока завршница на еспресо. Постелнината во боја на крем е обележана со рачно поставена, античка месинг облога за нокти. Фелтон е под влијание на традицијата и е солиден централен дел, способен да ги надополни повеќето декори. Инспириран Од Традиционалниот дизајн; Достапен Во кралица или Крал; тапациран во ткаенина Од Ленена Мешавина; Украсна Облога За Глава На Нокти; Цврста Конструкција На Рамка; Душек, Пружина За Кутии, Прилагодлива Рамка и Постелнина Не Се Вклучени; Лесен за Склопување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас