• Обновено
ЖИВОТ ПАТОКАЗ-0ЕТ 87ЦБ МАТ ВООРУЖЕН МЕТАЛ ЦРН МОНИСТРА

ЖИВОТ ПАТОКАЗ-0ЕТ 87ЦБ МАТ ВООРУЖЕН МЕТАЛ ЦРН МОНИСТРА

DEN 5759.68

Залиха
Во продавницата

ВАЛКАН ЖИВОТЕН ПАТ-9301 20Х9 6Х135 0ЕТ 87ЦБ МАТ ПИШТОЛ МЕТАЛ/ЦРН МОНИСТРА Користејќи ја најновата технологија и во перформансите на тркалата и во дизајнот на тркалата, Кали Теренски тркала изработува совршени сопствени тркала за камиони за најпребирливиот ентузијаст надвор од патот. Кали бандажите се тркала од високата класа кои ќе вртат глави кога возите по патот. Покрај нивниот солиден изглед, тие нудат конструкција која обезбедува супериорна сила, па затоа се многу повеќе од само уште едно одлично тркало. Засилете го изгледот и перформансите на вашиот камион со комплет Теренски тркала Кали.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас