• Обновено
Ступел Индустрии Гроздобер Коктел Пијалок Миксер Дијаграм Патент Текст Дрво Ѕид Уметност, 19, Дизајн Од Карл Хронек

Ступел Индустрии Гроздобер Коктел Пијалок Миксер Дијаграм Патент Текст Дрво Ѕид Уметност, 19, Дизајн Од Карл Хронек

DEN 1165.44

Залиха
Во продавницата

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Уметничкото Дело Се Однесува На : Шише; Шејкер; Миксер, Алкохол, Коктел, Нацрт, Дијаграм. Дизајн на Карл Хронек.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас