• Обновено
Капа За Резервоар за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Форд Меркур

Капа За Резервоар за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Форд Меркур

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Ја враќа функционалноста-сигурна замена за оригинален дел што недостасува, испукан или не успеа поради топлина и замор. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Форд Придружба : 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 Меркур Трагач : 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас