• Обновено
Помлад Моден Врв Лежење Мики, Црн

Помлад Моден Врв Лежење Мики, Црн

DEN 280.00

Залиха
Во продавницата

Овој моден врв е совршен за да ја покажете вашата љубов кон Дизни. Сигурно ќе биде хит кај сите кои сакаат да останат во чекор со трендовите. Машина за перење и претходно намалена за одлично вклопување. Памучен дрес моден врв. Мека и удобна. Помлад Моден Врв Лежење Мики, Црн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас