• Обновено
Детски Концепти 12 Бебешка Кукла Со Црвен Трицикл-Возраст Години и повеќе

Детски Концепти 12 Бебешка Кукла Со Црвен Трицикл-Возраст Години и повеќе

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Извадете ја Вашата Кукла на прошетка со Нејзиниот Црвен Трицикл. Ова дете Концепти кукла сет кој се одликува со 12" Мека Тело Русокоса Коса Бебе кукла Со Пигтили и Розова Панделки. Облечен Во Жан како панталони, Со Виолетова И Розова Шарени Џемпер и Соодветна Шапка. Црвениот Трик е комплетиран Со Телескопска Рачка која се крева на вкупно 18". Ова ја прави вашата кукла совршен придружник додека се шетате во паркот. Можете да чувате што сакате да земете во просторот за складирање одзади. Ова е одлична играчка за играње улоги, која учи споделување и грижа. Вклучува Кукла За Бебиња, Трик, Чешел, Огледало. Големина на кукла 12". Рачка На велосипед прилагодува од висина од 11.5 во 17.5 во. Развијте Имагинација и креативност. Детски Концепти 12 " Бебе Кукла Со Трик-Одлично одговара за Мали Деца.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас