• Обновено
Херој Уметност Херој Уметност Монтирани Гумени Марки, 4. Од, Дизајнер Вудгреин

Херој Уметност Херој Уметност Монтирани Гумени Марки, 4. Од, Дизајнер Вудгреин

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Преглед; Спецификации; П Осврти; Гаранција И Се Враќа Херој Уметност Монтираните Гумени Марки Се направени со целата природна гума, наредени на сунѓереста монтажа на пена за прецизност на печат и монтирани на бел, дрвен јаворов блок што доаѓа од Шумите Сертифицирани ОД ФСЦ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас