• Обновено
Екипажот За Термални Вафли На Ханес Х-Темп со Фрешик

Екипажот За Термални Вафли На Ханес Х-Темп со Фрешик

DEN 574.08

Залиха
Во продавницата

Термичката маичка на екипажот нуди тенок, опремен изглед за да можете да ја носите сами или да ја обложите под кошула. Направен е со мешавина од памук и полиестер. Растегливото деколте и ребрестите манжетни го додаваат стилот на оваа термална кошула. Се движи кога ќе го направите тоа, така што нема да се чувствувате ограничено кога ќе стигнете или свиткате. Ќе ви се допадне спиењето и лежењето во овие термали.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас