• Обновено
1PK SSD 540S СЕРИЈА 360GB 2.5 ВО SATA 16NM TLC ПРЕПРОДАВАЧ

1PK SSD 540S СЕРИЈА 360GB 2.5 ВО SATA 16NM TLC ПРЕПРОДАВАЧ

DEN 1104.00

Залиха
Во продавницата

Проширете го капацитетот за складирање со Оваа Sta SSD На Intel. Серијата од 540-тите се одликува со 256-битна технологија за шифрирање КОЈА ги одржува вашите податоци безбедни. Доаѓа со меморија од 1 ТБ и мери 2,5'. Тој нуди висококвалитетни перформанси без да ја исцеди целата ваша моќ. Се одликува со квалитет И сигурност На Интел. Ова решение за складирање има последователни читања до 560 MBps и секвенцијални записи до 480 MBps. Овој модел е дизајниран да обезбеди компјутери кои се свесни за просторот без проблеми. Можете да го користите Со Ултрабук, традиционална работна површина, лаптоп и многу повеќе. Внатрешната цврста состојба на интел доаѓа во 1 пакет. Интел 540с 360 МК 2.5 ' Внатрешна Цврста Состојба Диск : капацитет За Складирање : 360 МК. Интерфејс за возење : САТА. Тип на возење : Внатрешен. Ширина на возење : 2.5'. Погоден за Ултрабук, традиционални десктоп компјутери и лаптопи, мини компјутери и многу повеќе. Внатрешниот погон со цврста состојба Од 2,5' комбинира висок квалитет, сигурни перформанси и мала потрошувачка на енергија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас