• Обновено
Кандо бенд јамка, 10 зелена, секоја

Кандо бенд јамка, 10 зелена, секоја

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

10" долга вежба јамка. 10" долгата јамка е еквивалентна на 20" со рамна лента исечена и врзана во јазол. Јамка е 3" широк. Практичната претходно формирана јамка е изработена од висококвалитетен латекс лента за вежбање. Петелките пристигнуваат подготвени за употреба, не мора да го исечете и врзувате пред да изведувате вежби! 10" долгата јамка е специјално големина за вежби на горниот дел од телото. 10" Долго-Зелено-средно, 10 Секоја Јамка На Кандо бенд, 10 " зелена, по 10.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас