• Обновено
Батист Сув Шампон, Волумен, 6. ОЗ.- Пакувањето Може Да Варира

Батист Сув Шампон, Волумен, 6. ОЗ.- Пакувањето Може Да Варира

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Го отстранува маслото од коренот додека дава волумен на запирање на косата. 1 сув шампон во светот. Уживајте во мирисите на грејпфрут, роза и килибар. Бебињата кои носат бини кои никогаш немаат време да ја размачкаат косата по патувањето, ќе го сакаат Сувиот Шампон Батист Волумен. Со Батист Сув Шампон, можете да бидете сигурни дека вашата коса изгледа одлично, без оглед на тоа што животот го фрла вашиот пат. Користете помеѓу миење за веднаш да ја освежите косата, не е потребна вода. Значи, дали божиците во теретана чии опашки ќе се оптоварат по испотениот тренинг. Да се разбереме, животот понекогаш полудува и прескокнувањето на миењето (или две) е неизбежно. Совршен за Девојката во движење, користете Сув Шампон Батист помеѓу миењето за да ја одржите вашата коса свежа и прекрасна без напор.Земете ја косата од рамна во фаб со Сув Шампон За Волумен На Батист. Оваа безводна формула апсорбира нечистотија и маснотии за да ја ревитализира досадната и безживотна коса—сега со кератин. Сувиот Шампон За Волумен на батист е специјално формулиран со талк силика кој апсорбира масло додека ја волуменира косата. И животот на типовите на забави на кои им требаат нивните природно млитави брави за да останат весели цела ноќ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас