• Обновено
Војна На Ѕвездите Јода Винил Маска Ноќта На Вештерките Костим Додаток

Војна На Ѕвездите Јода Винил Маска Ноќта На Вештерките Костим Додаток

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

Станете мудар и моќен велемајстор Оваа Ноќта на Вештерките кога ќе ги купите Војна На Ѕвездите Јода 3/4 Винил Маска! Овој мал зелен џедај е стар повеќе од 900 години и сеуште може лесно да се преврти и да го удри задникот на Сит. Со оваа прекрасна маска Од Јода, ќе изгледате и ќе се чувствувате исто како единствениот постар џедај што сите сме го сакале. Купете ја вашата денес, а потоа одете проверете ја нашата страница за остатокот од вашата опрема И додатоци За Војна на Ѕвездите! Војна На Ѕвездите Јода 3/4 Винил Маска Ноќта На Вештерките Костим Додаток.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас