• Обновено
Галакси Забелешка Ултра 128гб Бронза, Отклучен

Галакси Забелешка Ултра 128гб Бронза, Отклучен

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Ова не е време за забавување, ова е време да напредувате и да ги искористите можностите што ќе ви се појават. Не ви е потребен паметен телефон. Потребен ви е моќен телефон. Една убава колку што е интелигентна со пенкало што е помоќно, батерија што не ве остава да висите и е толку добро поврзана како вас. Галакси Забелешка 20 5 G ја носи моќта на следното ниво со најсовремена технологија, овозможувајќи ви да совладате што и да одберете да направите следно. Пенкало И Белешки Толку одговорно, се чувствува како да користите вистинско пенкало. Про-Одделение Видео Снима про-квалитет 8k видео и ви овозможува да ја промените стапката на слики, ставајќи ве во целосна контрола. Бесконечен Дисплеј Подигнете го вашето искуство со прејадување со гледање филмски квалитет на дланка. Про-Одделение Камера Високо-придвижуван про леќи во вашиот џеб значи убави портрети, прекрасни пејзажи, и јасни супер крупен кадар во секое светло.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас