• Обновено
Аркрајт Паметни Крпи За Чистење, 16х16, Микрофибер, Цик-Цак Рабови, Вар Зелена

Аркрајт Паметни Крпи За Чистење, 16х16, Микрофибер, Цик-Цак Рабови, Вар Зелена

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

12 пакување микрофибер повеќенаменски крпи за чистење без рабови. КОЛИЧИНА - 12 Пакет. МАТЕРИЈАЛ-Микрофибер. ГОЛЕМИНА-Секоја крпа за чистење е . ВРВЕН КВАЛИТЕТ : крпите Со Паметен Избор се 45 грама - една од најгустите крпи од микрофибер за поголема апсорпција. Крпите за чистење микрофибер се направени од ситни микрофибер со врвен квалитет од мешавина од 80% Полиестер и 20% Полиамид. Крпите од микрофибер имаат мек, кадифен допир, се многу апсорбирачки, брзо сушење и овие ткаенини без влакненца брзо ја фитат водата за да ве одржат суви. ЦЕЛ : ТИЕ можат да се користат во многу работи за чистење од нивно користење како крпа за кујнски садови, крпа за миење садови, крпа за садови, крпа за сушење, крпа за чистење во домаќинството до крпа за прашина, од чистење на вашиот дом до вашата автомобилска индустрија. Масовно 12 Пакет Крпи За Чистење. Домаќинство или Комерцијална Употреба. Граница Без Рабови . Секоја Ткаенина е 16 х 16 инчи. Вар Зелена. Микрофибер Материјал. Еднократно. Повеќенаменска Крпа За Чистење. Машина За Перење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас