• Обновено
Графички Сладолед На девојче од гаранимали Ками Топ

Графички Сладолед На девојче од гаранимали Ками Топ

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Симпатичен отпечаток од сладолед го украсува Горниот Дел Од Ками На Ова Девојче Од Гаранции, правејќи симпатичен топер на која било нејзина облека! Пар од здолништа на трендовски пар на панталони за низа на изглед мајка и бебе ќе љубов! Квадратен врат. Тенки ремени. Сладолед графички печатење напред. Супер мека. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графички Печатење Ками Врвот За Девојчиња Од Гаранции.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас