• Обновено
Сини Топаз И Дијамантски Пост Обетки

Сини Топаз И Дијамантски Пост Обетки

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Заслепете со леснотија носејќи Ги Овие Швајцарски сини топази и дијамантски обетки. Украсени со прекрасни скапоцени камења од 1,04 cttw тркалезни швајцарски сини топаз и природни дијамантски акценти овие обесени сребрени обетки од родиум обложени со 11x6mm се заштитени со затворање на столбот и туркање назад. Додадете ги овие слатки обетки во вашата колекција накит.Метална Тежина : 0,51 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Пад И Данглегендер : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Стерлинг Силверметална Боја : Бели Димензии : 11мм х 6ммсолиддијамонд Детали : Јасност : И3-И4бојка : Х-Ишапе : Тркалезна Тежина : 0,008 цтвквантитет : 2 Поставување накит : детали за безелгемстоун : тип : швајцарска Сина Топаза : тркалезна тежина : 1,04 Cttwquanty : 2 Поставување Накит : Безелиевиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна зелена кутија За Подароци Со бел лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија Стерлинг Сребро, Родиум, Цврст, Пост И Туркање Назад, Дијамант, Скапоцен камен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас