• Обновено
Цвет Кожа Јака Со Цвеќиња Големина Црна

Цвет Кожа Јака Со Цвеќиња Големина Црна

DEN 367.84

Залиха
Во продавницата

Ова е Цветната Кожна Јака Со Црна големина на цвеќиња. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа цветна кожна јака со големина на цвеќе е одличен предмет за цветни јаки од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не можеш да пропуштиш. Ново!. Колекција На Цвеќе. Јаки и Каишки. Вистинска Кожа. Велигден Миленичиња Резерви. НастаниПразници.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас