• Обновено
чекор-Бери Сина

чекор-Бери Сина

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Децата ќе чекор до 6.25 во на повеќе независност со овој чекор. Миење раце, одење тенџере, четкање заби, помагање во кујната?вие и вашите деца ќе ја сакате независноста што може да ја донесе оваа столица. чекор-Бери Сина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас