• Обновено
Crayola Чкртаница Scrubbie Миленичиња Ветеринар Сет Постави Момчиња и Девојчиња на возраст од 3+

Crayola Чкртаница Scrubbie Миленичиња Ветеринар Сет Постави Момчиња и Девојчиња на возраст од 3+

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Децата можат да обојат на своите миленици одново и одново со нашите маркери за Чистење Со чкртаници што се перат. Возраст 3 и повеќе се препорачува.Комплетот За Ветеринар За Чкртаници Крејола обезбедува часови грижа за миленичиња и забава за време на игра без проблеми со вистински миленичиња! Децата можат да обојат на своите миленици одново и одново со нашите маркери за Чистење Со чкртаници што се перат. Само боја, измијте и повторете! . Возраст 3 и повеќе се препорачува. Овој симпатичен комплет ветеринар се преклопува во торбичка за носење со рачка за да ги држи сите ваши миленици и лесно се транспортира за забавно боење во движење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас