• Обновено
Гибсон Градскиот Пазар Плоштад Нелепливи Емајлирани Есенцијални Садови за Готвење И Прибор За Готвење

Гибсон Градскиот Пазар Плоштад Нелепливи Емајлирани Есенцијални Садови за Готвење И Прибор За Готвење

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Гибсон Насловна 7 компјутер садови фалсификувани алуминиум-1-1, 7 qt сос тава w/ капак, 1-4.5 qt холандската печка w/ капак, 1-9.5 Во тава, 2-силиконски алатки w / дрво рачка, 2.9 mm Фалсификувани Стипса, Сјајни Пастел Ext, GB66 Внатрешни Работи,бакелит рачка w/ боја мек допир, Калено стакло капак, индукција база. Фалсификуваната алуминиумска конструкција брзо и рамномерно се загрева за прецизно готвење; идеален за се, од седишта до страни. Супер меката нелеплива тава лесно може да ослободи храна за промовирање, готвење со малку масло; таа е без ПФАС, ПФОА, олово и кадмиум за да се обезбеди готвење без вода. Рачките со мек допир се отпорни на топлина, обезбедувајќи удобен и цврст стисок за уште поголема работа. Обезбедува разновидни популарни бои за да додадете модерен, функционален и стилски изглед во вашата кујна, истовремено спречувајќи дамки и чистење. Сетот од 7 парчиња вклучува : холандска печка од 4,5 литри со капак, 1,7 литри. Покриен тенџере, 24,13 см тава, супа лажица и дупчиња пренасочувач.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас