• Обновено
Фустани За Жени Женски Крпеница Без Ракави Без Рамо Фустан За Тело Со Средна Должина Неправилен Бодикон Хемиза Црвена

Фустани За Жени Женски Крпеница Без Ракави Без Рамо Фустан За Тело Со Средна Должина Неправилен Бодикон Хемиза Црвена

DEN 575.68

Залиха
Во продавницата

Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Обезбедени услуги : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга, ви посакуваме добро искуство за купување!. Изработен Од Висококвалитетен И Полиестер Со Висока Густина. Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класичниот дизајн може да ви овозможи да имате многу начини да одговарате, ако сакате да носите фустани тогаш ова лето тоа ќе биде суштински фустан во вашиот плакар. Совети : .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас