• Обновено
Мортик Вештачка Свила Роза Лоза Цвет Венец Лажни Растителни Ѕидни Налепници За Градинарска Свадба Божиќна Декорација

Мортик Вештачка Свила Роза Лоза Цвет Венец Лажни Растителни Ѕидни Налепници За Градинарска Свадба Божиќна Декорација

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

Материјал : висококвалитетна свила+пластика.Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере. Боја : црвена, магента, розова црвена, Розова, Бела . ✿ Реални романтични вештачки лажни вистерија лоза свила цвеќиња за домашна градина виси цвет растение цветни декорација,вистерија свадба лоза декор,за свадба партија, цветни Материјали.користете за свадба,аранжман на маса,забава,двор, клима уред за цевководи ликвидација цвеќиња.Овој вештачкиatан е 250 см*10 см, погоден за декор на свадбена церемонија на отворено,декорација на свадбени висечки цвеќиња, доволно простори за украсување предмети што сакате да ги украсите животот. ✿ Вештачка вистерија, вистерија е симбол на љубов и среќа. Вкупна должина : апр. Користи цвет со природен изглед,чист природен стил,едноставен и елегантен,живописно обоен цвет со живописен зелен лист од бршлен, изгледа и се чувствува исто како вистински цвеќиња.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење . Бојата на градиентот на длабочина ја направи венецот од роза поголема веродостојност .2,5 метри Вештачки Цвет Свила Роза Лист Венец Лоза Бршлен Дома Свадба Градина Декор . Вклучен пакет : 1 компјутер . Карактеристики : .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас