• Обновено
Рејчел Жени Луксузни Рачно Изработени Кожа Крстот Чанта, Црна И Кафеава

Рејчел Жени Луксузни Рачно Изработени Кожа Крстот Чанта, Црна И Кафеава

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Ова е секојдневна торба со преклопен преклоп со магнетно затворање. Главен патент со детал за кавга и извлекувач на патент. Фиренца Лили врежана на предната страна. Месинг четкан хардвер. Прилагодлив ремен за вкрстено тело за лесна и удобна употреба. Рачно изработена во вистинска и мека кожа од теле . Произведено е 100% Во Италија. Задната страна и внатре во џебовите со патент. Ткаенина поставата. Совршен за девојки кои сакаат вистинско парче за да го комплетираат својот изглед! Голема разновидност на убави бои за да одговараат на вашата стилска облека. Едноставен, лесен шик овој модерен стил е една од нашите чанти со вкрстено тело. Карактеристики Рејчел Жени Рачно Изработена Кожна Чанта За Вкрстено Тело Изработена Во Италијаспецификации Боја : Црна И Кафеава Тип На Затворање : Појас За Рамо Со Патент : 51.2 инчи.Пол : Жениметални Парчиња : Месинг Должина : 9.4 инчи.Ширина : 1.2 во.Висина : 7.5 во.Тежина : 0.44 фунти-SKU : ZX9 SSNC1603 Рејчел Жени Луксузни Рачно Изработени Кожа Крстот Чанта, Црна И Кафеава.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас