• Обновено
ФОРД ПРЕДВОДЕНА Флеш Монтирање Опашка Светла и Дихтунзи

ФОРД ПРЕДВОДЕНА Флеш Монтирање Опашка Светла и Дихтунзи

DEN 3343.84

Залиха
Во продавницата

1941 Стил, Рамна Планината Дизајн. За и не-о/е апликација каде што е потребен форд изглед од 1941 година. 21 супер светла Led Диоди. Полн со поликарбонатни леќи. Умре фрли хромирана рамка. Епоксидна обложена, целосно запечатена електроника. 1157 стил приклучок. Работи на 7.7-14.0 ВДЦ. Рамката е висока 5-3/16" долга за 1-7/8".550" дебели. 1941 стил, ФОРД ПРЕДВОДЕНА опашка светлина заптивка. За и не-оЕ апликација каде што е потребен форд изглед од 1941 година. 1941 ФОРД ПРЕДВОДЕНА Флеш Монтирање Опашка Светла и Дихтунзи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас