• Обновено
&М Кикирики Бело Чоколадо Бонбони, Целосна Големина, 1. Оз Кт

&М Кикирики Бело Чоколадо Бонбони, Целосна Големина, 1. Оз Кт

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Додадете шарена забава на секојдневните прослави со Бонбони Од Кикирики Од Бело Чоколадо м&М. Направени со вистинско бело чоколадо, печени кикирики и обложени во крцкава лушпа од бонбони, Оваа иконска Бонбона М&М е одлична за надополнување на вашите омилени десерти или додавање на мешавина од патеки. Овие кеси за бонбони со големина на сингл се совршени за уживање во движење, споделување со соработници или разделување со пријателите. Нема погрешен начин да уживате Во Бонбоните Од Бело Чоколадо Од Кикирики ОД М&М. Бонбони Од Бело Чоколадо Од Кикирики м&М, Целосна Големина, 1,36 Мл 24 Кт.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас