• Обновено
Дссенг Бања Тапа Ѕид Монтирани Бања Мијалник Тапа Бања Тапа Ѕид Монтирани Бања Мијалник Тапа-Архаиз

Дссенг Бања Тапа Ѕид Монтирани Бања Мијалник Тапа Бања Тапа Ѕид Монтирани Бања Мијалник Тапа-Архаиз

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Опис : Славината За Мијалник За Бања Монтирана На Ѕид Во Бања Со дизајн "Архаизирај" е стилски и уникатен прицврстувач наменет за монтирање на ѕидот над мијалникот во бањата. Терминот" Архаиз " најверојатно се однесува на гроздобер или антички инспириран дизајн, кој додава класичен и безвременски елемент во декорот на вашата бања. Тапа за бања монтирана на ѕид Изработена од цврст месинг за издржливост, висококвалитетни контроли со силна оцрнување и отпорност на корозија. Стандард НА Системот За Касети со Керамички дискови БЕЗ Капка И Нпт. Кастинг топла и ладна миксер вентили со две класични крст рачки за контрола на температурата и протокот на вода.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас