• Обновено
5s Сензор За Педали ЗА Гас

5s Сензор За Педали ЗА Гас

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилскиот резервен пазар и оригинални апликации за опрема. WVE нуди високо-технолошки производство, заедно со иновативни решенија и подобрувања на ОЕ дизајни. Секоја компонента или се совпаѓа или го подобрува дизајнот НА ОЕ за да обезбеди брза, лесна инсталација, супериорни перформанси и сигурност. WVE 5s13733 Сензор Педалата За Гас.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас