• Обновено
иопко Пижами За Жени Мода Женски Есенски Обичен Цврст Деветминутен Ракав Чипка Спојување На Костими За Спиењегенска Облека Женска Облека За Спиење Бела XL

иопко Пижами За Жени Мода Женски Есенски Обичен Цврст Деветминутен Ракав Чипка Спојување На Костими За Спиењегенска Облека Женска

DEN 575.84

Залиха
Во продавницата

4" Колк : 90см/35.2 "Половината : 98см/38.7 "Должина : 85cm/33.6" Колк : 98см/38.4" Должина : 81см/31. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.2 "Ракав : 29см/11.8" Рамо : 40см/15.2" Колк : 102cm/40. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.0 "Половината : 106cm/41.9 "Ракав : 31см/12.6" Рамо : 42cm/16. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.7" Колк : 106cm/41.6 "Половината : 102cm/40.Големина : големината На Кина е помала од големината На Велика БРИТАНИЈА/САД Модна Женска Есенска Лежерна Цврста Чипка Со Чипка Од Девет Минути Спојување Карактеристики На Облека За Спиење : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен!Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Женска Пригода : Дневно, Секојдневен Материјал : Полиестер,Чипкаст Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.8 "Половината : 94см/37. Што добивате : 1 ЕЕЗ Женска Облека За Спиење Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас