• Обновено
Женска Долна Облека Поставува Дозвола Лигавче Панталони Целокупниот Резервоар Стил Елек Резервоарот Блузи Долна Облека Постави Чипка Градник, Црна, И

Женска Долна Облека Поставува Дозвола Лигавче Панталони Целокупниот Резервоар Стил Елек Резервоарот Блузи Долна Облека Постави

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Сезона : Пролет,Лето : Жени/Менокација : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Лежерно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија} Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата за Облека ЛОНГЗУВС,лонгзув е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека,ве Молиме побарајте Лонгзув +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар/Панталони / Палта /Јакни или кликнете На Името на Брендот лонгзув На насловот За Да Најдете повеќе изненадувања.П : како да го измиете овој фустан?● О : машина за перење.П : дали има лош мирис или ве чеша?* О : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша,не грижете се.П : дали ткаенината е растеглива?А : Да! Ткаенината е прилично растеглива, погодна за целата форма на телото. Лесно за нега.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас