• Обновено
Чувајте Пластични Десктоп Организатор Кади Со Сортирање Чаши, Сина, 2-Пакет

Чувајте Пластични Десктоп Организатор Кади Со Сортирање Чаши, Сина, 2-Пакет

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Овој Storex Caddy со Чаши е пренослив десктоп организатор. Идеален за чување уметнички и занаетчиски материјали, материјали за чистење или што било што ви треба за да бидете корисни. Кади е поделен на 2 прегради со вкупно 6 отстранливи чаши за сортирање. Вградената рачка за зафат за удобност ви овозможува лесно да ја носите кадата од едно до друго место. Водоотпорниот целосно пластичен материјал е целосно безбеден и брз за дезинфекција на машината за миење садови. Storex Пластични Десктоп Организатор Caddy со 6 Сортирање Чаши, Сина, 2-Пакет : Поделени caddy со 2 големи прегради. Удобна рачка за држење за фаќање и користење. Вклучува сет од 6 отстранливи чаши по кади. Пластика Отпорна на удари, чисти марамчиња, безбедна машина за миење садови. Целосно перат и машина за миење садови безбедно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас