• Обновено
Долкфу 4 јули Шорцеви За Жени Лесни Шорцеви Секојдневно Печатење На Американско Знаме Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Шорцеви

Долкфу 4 јули Шорцеви За Жени Лесни Шорцеви Секојдневно Печатење На Американско Знаме Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

За нас имаме Capris,Casual,Trousers,Baggy,Bootcut,Boyfriend,Cargo,Carpenter,Chinos,Cropped,Culottes,Dress,Flared,Girlfriend,Harem,Jegging,Joggers,Khakis,Palazzo,Regular.Дизајнот со висок струк го прави вашето тело да изгледа посовршено. ●ПРЕДЛОГ ЗА ГОЛЕМИНА●нашата големина е различна од стандардната големина, ве молиме изберете ја вашата големина според Третата слика лево.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас