• Обновено
Kotyreds Камера Флеш Заградата Топла Чевли Држач За Рака Статив Држач За Dslr SLR

Kotyreds Камера Флеш Заградата Топла Чевли Држач За Рака Статив Држач За Dslr SLR

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Функција : . Отстранлив "Чевли За Монтирање На Блиц" може да се фиксира и на стативот, за да се користи фалшгунот "надвор од камерата". Карактеристики лизгачки 1/4" - 20 завртка за камера што овозможува променливо позиционирање на блицот или друг додаток на страната на камерата. Држачот за блиц прифаќа блиц од типот на монтирање и има штекер за статив. За снимање на транспарентност едноставно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас