• Обновено
Реланфенк Костими За Капење За Жени Бикини Две Нагоре Притисни Нагоре Халтер Солидна Висока Чипка Сече Костими За Капење Костими За Капење Бикини Сетови

Реланфенк Костими За Капење За Жени Бикини Две Нагоре Притисни Нагоре Халтер Солидна Висока Чипка Сече Костими За Капење Костими

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Дизајниран да обезбеди убаво вклопување, овој врв за бикини со триаголник вклучува лизгачки чаши со целосна покриеност кои се собрани под бистата.80" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 91-96см/35.80" половината : 71-76СМ/27.Бикини За Жени : дизајнирани се долниот дел на половината, Едноставни стилови со трендовска извонредна изработка, Совршени За Одмор,патување на плажа, забава во базен, пливање, сурфање, плажа и други различни активности на вода. И она што те движи, не трогнува. (Бикини За Жени, Женски Костими за Капење,Дводелни Костими за Капење,костими за капење за жени 2 парчиња,дводелен костим за капење за жени,женски бикини костими за капење,дводелен костим за капење,секси костими за капење за жени) Нега На Облека : Миење Раце и Сушење.34" СЕКСИ КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ За Жени : ве молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да купите. 1 парчиња Костим За Капење Топ+1 парчиња Стебла За Пливање. Костими За капење За Жени : мода 2 парче костими за капење функција оглавник бикини врвот, триаголник бикини дното, ви носи гламур. Материјал : Мека Вискоза Ткаенина, Изработена од памук удобен,дише,пријателски за кожата,удобен за допир и носење,прави да се чувствувате добро.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас