• Обновено
Накит 14кт Бело Злато Круг Дијамант Булчински Свадба Прстен Бенд Во Собата 1-Cttw

Накит 14кт Бело Злато Круг Дијамант Булчински Свадба Прстен Бенд Во Собата 1-Cttw

DEN 5923.68

Залиха
Во продавницата

14кт Бело Злато Круг Дијамант Булчински Прстен Бенд Во Собата 1-1/3 Cttw Изработени во 14kt Бело Злато. 1 & 1/3 Карати вкупна тежина - - - 1/4 каратен центар пасијанс. Тежи 5,08 грама (приближно). Прстен големина 7. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас