• Обновено
Патување Кога Сонцето Заоѓа Платно Ѕид Уметност Декор, Хоризонтална Верзија Уметнички Дела Модерен Дом Декор, Подготвени Да Висат

Патување Кога Сонцето Заоѓа Платно Ѕид Уметност Декор, Хоризонтална Верзија Уметнички Дела Модерен Дом Декор, Подготвени Да

DEN 478.40

Залиха
Во продавницата

Овој дом декор платно ѕид уметност мешавини и со други стил декор, погоден за дневна соба, спална соба, скали, бања, канцеларија, кафе соба, итн . Нашите платнени отпечатоци се цврсто испружени на дрвените рамки. Пакет Вклучени : 1 х Ѕид Уметност (Со Врамени) 1 х Додатоци. Нашата уметност дури делува како одличен празничен подарок; зошто да не подарите убаво парче За Божиќ или Денот на Мајката. Упатства за нега : Се препорачува Редовно чистење со бришење.Ние сме професионален производител на украси, специјализиран за висококвалитетно платно, мурал и висечка уметност на ѕидот на постерот. Ние користиме индустриски стандардни мастила за да обезбедиме нашите производи да ги задржат своите оригинални квалитети. Ова апстрактно уметничко дело е подготвено за закачување. Индустриски стандардно мастило отпечатено на нашите платна со потпис .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас