• Обновено
Инктастична Фламинго Балерина Во туту и балет чевли За прсти Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Фламинго Балерина Во туту и балет чевли За прсти Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Фламинго Балерина во туту и балет пети чевли За Новороденчиња Ползавец. Елегантно и грациозно во розова боја, ова фламинго е подготвено за танцување. Инктастична Фламинго Балерина во туту и балетски чевли За прсти Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Јаболко Зелено Новороденче. Одличен подарок за пријател или член на семејството кој сака фламинго или балет. Совршен за мала балерина. Совршен роденденски или Божиќен подарок за внука или внука која сака балет. Фламинго Балерина во туту и балет пети чевли За Новороденчиња Ползавец. Елегантно и грациозно во розова боја, ова фламинго е подготвено за танцување. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. птица симпатична лак лента танчерка танцување пердуви крилја тропска девојка ќерка едно парче новороденче ползавец.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас