• Обновено
Радјан Висококвалитетна Графичка Маица, Печатена Маичка Кошула Краток Ракав, Повеќе Дизајни

Радјан Висококвалитетна Графичка Маица, Печатена Маичка Кошула Краток Ракав, Повеќе Дизајни

DEN 217.44

Залиха
Во продавницата

Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна Машка графичка Маица Од Радјан. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска Нова Машка Маичка Која е совршена за секоја пригода! Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати).Лесната графичка маичка е обезбедување на вклопување и удобност што ја очекувате со стилски гроздобер отпечатоци со тематика кали. Проверете ја секоја од графичките колекции достапни Од Радјан. Печатени Графички Маици. 30+ Дизајни. Краток Ракав.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас