• Обновено
Сон Фаќач Месечината И Сонцето Дизајн Ѕид Виси Декор Рачно Изработени Традиционални Пердуви Сон Фаќачи За Деца Спална Соба Живеење Дома Декорација

Сон Фаќач Месечината И Сонцето Дизајн Ѕид Виси Декор Рачно Изработени Традиционални Пердуви Сон Фаќачи За Деца Спална Соба Живеење

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

5 х таписерии. Дизајн : . Дајте му го на вашиот љубовник да ја изрази својата љубов. Нашиот фаќач на соништа изгледа убаво и има бобо шик стил. Одличен фаќач На Соништа виси украси За детска соба, Спална соба За Момчиња и девојчиња, Дневна соба, расадник За Бебиња, Соба за Студентски Дом, свадбена забава. Кошмар поминува низ дупките и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во мрежата, слајд надолу по пердувите на спиењето.Големината на рачното мерење може да има некоја грешка, таа е во опсег од € 1 cm, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект. Давањето на пријател претставува долготрајно пријателство. ●Донесете Позитивно Расположение : секој наш фаќач на соништа е исполнет со енергија на љубовта и уметноста, ги создаваме со добри мисли, а нив со позитивна енергија. Таквите предмети можат да донесат среќа и позитивно расположение во вашиот живот.Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас