• Обновено
Предна Прошетка Мажи Дневна Спортски Панталони Дуксери+Облека За Панталони Со Џебови Секојдневна Тренерка Поставете Две Салони За Вежбање Темно Сива Л

Предна Прошетка Мажи Дневна Спортски Панталони Дуксери+Облека За Панталони Со Џебови Секојдневна Тренерка Поставете Две Салони

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Дизајн : врат Со Качулка, дуксери, долг ракав, лежерни лабави дуксери со цврста боја со врвка3. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Дизајн - Машки Есенски Зимски Удобни Дуксери Сет За Дневна Облека, Секојдневен Џеб За Дуксери Со Качулка, Облека За Тренерки Во Еднобојна Боја,Машки Дуксер Со Долги Ракави Со Раглан Долги Панталони. Совршен за fall зима погоден за различни прилики. Содржина на пакетот : 1 х Маскиран Дуксер1 х Панталони За Суи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Материјалот е многу мек И удобен Совршен За мода и елегантен дизајн,го прави погоден за секое секојдневно носење. Ткаенината е многу мека. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас