• Обновено
Лејсихоп Унизе Атлетски Чевли Спортски Чевли За Трчање Мрежести Патики Училиште Тренери За Дишење Удобна Чипка Црна 10,5 Ц

Лејсихоп Унизе Атлетски Чевли Спортски Чевли За Трчање Мрежести Патики Училиште Тренери За Дишење Удобна Чипка Црна 10,5 Ц

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, сад 10c, Сад 10.5 C, САД 5 C, САД 6 C, САД 6. Лесни : нашите чевли за момчиња и девојчиња се неверојатно лесни и стилски. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Надворешен ѓон : чевли за Теретана за момчиња девојчиња со флексибилен и стабилен надворешен ѓон, обезбедува лесен, перниче, останете безбедни при одење или какви било спортски активности. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : горниот дел од Врвната мрежеста ткаенина нуди удобност и максимална издржливост; мрежеста ткаенина што дише внатре, држете ги децата подалеку од мирисот на стапалото.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас