• Обновено
Тавоп Секси Пижами Жени Прашка Со Тркалезен Врат Возбуда Секси Дамка Камизола Пижами Ноќна Облека Секси Долна Облека Беж 10

Тавоп Секси Пижами Жени Прашка Со Тркалезен Врат Возбуда Секси Дамка Камизола Пижами Ноќна Облека Секси Долна Облека Беж 10

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Нивниот дизајн е едноставен и стилски, со нежна чипка и извонредни детали кои ја покажуваат вашата елеганција и сензибилитет. Мазната ткаенина нежно го прегрнува вашето тело, носејќи огромна топлина и грижа за секој сантиметар од вашата кожа.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Прилика : Сите Прилики Стил : Секојдневен, Забавен, Дневен, Дебелина На Работа : Стандардно како да се мие : Рачно Перење, Машинско перење. Тие дишат и ја отстрануваат влагата, овозможувајќи и на вашата кожа слободно да дише и да остане удобна цела ноќ. Спецификации : Бои : Бежизе : 10 Material : 100% Polyester1. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3. Забелешки : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас