• Обновено
Летен Дом И Кујнски Гаџети Дозвола За Заштеда

Летен Дом И Кујнски Гаџети Дозвола За Заштеда

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Торби за Складирање облека Со Рачка И Патент, Патни Подвижни Кеси за Мали Перници За Облека Јоргани, Оксфордска Ткаенинакарактеристика : Количина : 1pcsmateryal : полиестеркол : големина на Blue Product : 50x35x20cm /19, 7x13, 8x13, 89net големина на Пакување : 50x35x1cm /19, 7x13, 8x0, 39net тежина : 280g/0.62 lbgros Тежина : 300g/0.66 Lbapplicable Сцена : Дома, Traveldespription : дизајн Со Голем капацитет. Големина : 19, 7х13, 8х7, 9во, многу погоден за чување на вашите јоргани, ќебиња, утешители, детска облека, играчки за бебиња или друга сезонска облека.Засилена Рачка Кујна Организација; Кујнски Крпи; Кујнски Килими; Кујнски Декор; Кујнски Апарати; Домашен Декор; Складирање Облека Летни Заштеди; 2023 Дозвола; Домашни Апарати; Предмети За Дозвола; Кујнски Алатки; Домашен Декор. Совршен гаџет што ќе ви се допадне откако ќе го користите. Употребата на сигурни материјали, не мора да се грижите за каква било употреба.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас