• Обновено
Кученце Куче Пријатели Дете Момчиња Пижами, 3-Парче Сет, Големини 2Т-5Т

Кученце Куче Пријатели Дете Момчиња Пижами, 3-Парче Сет, Големини 2Т-5Т

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Вашето мало момче ќе сака да бледне наоколу Со Бинго и Да се тркала Во Овој Комплет За Пижами Од 3 Парчиња, Со забавна графичка маица, шорцеви и пријатни печатени пижами. Комплетот облека за пижами од 3 парчиња вклучува : 1 кошула за спиење, 1 пар шорцеви за спиење и 1 пар пј панталони. Маица : Екипажот; кратки ракави; Кутре Пријатели графички напред. Шорцеви : стил на влечење; еластичен појас; ленти на страните. Панталони : стил на влечење; еластичен појас; целокупно печатење. Отпорен на пламен . - Дизни, Сите Права Се Задржани. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Дизни Помлади Кутре Пријатели Пижами Во Собата За Мали Момчиња.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас