• Обновено
Вајнет Од Валмонт Чипка Косовер Градник

Вајнет Од Валмонт Чипка Косовер Градник

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Овој градник содржи везени чаши од тантела и лесно обложени панели за поддршка на дното во чаши за дополнителна форма. Изработени од најлон/полиестер/спандекс. Повеќеделните чаши имаат хоризонтално шиење за поддршка и даваат малку конусен, ретро изглед. Лесна подлога за поддршка на дното на чашите. Вкрстениот, широк, зашиен еластичен горен раб помага во поддршката и кревањето на градите. Зашиена еластична подлога за дополнителна поддршка. Централно повлекување, целосно прилагодливи еластични ремени прилагодете напред со пластичен хардвер.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас