• Обновено
10-Чаша Брзина Пијалак Елита CSB2G Кафемат, Греј

10-Чаша Брзина Пијалак Елита CSB2G Кафемат, Греј

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Апаратот за кафе за брзо варење НА БУН е секогаш подготвен да свари полн сад со вкусно, топло кафе. Пие десет шолји кафе за околу четири минути. Резервоарот за комерцијално одделение од нерѓосувачки челик ви овозможува да пиете кафе на барање. Гарафата без капе обезбедува чисто истурање. Пијте 10 чаши за приближно 4 минути. Секогаш топла нерѓосувачки челик резервоарот за вода. Гарафата без капе обезбедува чисто истурање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас