• Обновено
Цвет Црвен Градиент Лажни Нокти Шармантни Удобни За Носење Нокти За Маникир За Декорација На Прсти ДОМАШЕН Нокт САМ

Цвет Црвен Градиент Лажни Нокти Шармантни Удобни За Носење Нокти За Маникир За Декорација На Прсти ДОМАШЕН Нокт САМ

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Совршен Подарок : Притиснете на сјајни лажни нокти е совршен подарок за девојка, сопруга, пријатели и роднини. Бидете креативни и лесно украсете ги ноктите користејќи ги нашите разноврсни нокти за притискање.Различни Големини : 24 парчиња од 12 различни големини на лажни нокти, без разлика која е големината на ноктите, можете да ја изберете најсоодветната големина. Доживејте шармантен маникир кој се чувствува одлично на вашите прсти. Нашите нокти се совршени ЗА љубителите НА уметноста НА ноктите. Уживајте во убави нокти без да се грижите за оштетување.Карактеристики : 1.Лесен За Употреба : Долгите лажни нокти со лепак за желе можат да го добијат вашиот омилен маникир за само неколку минути без да чекаат во салонот за нокти. Овие кратки лажни нокти во облик на бадем не само што се визуелно привлечни со нивниот цветен дизајн акрилик, туку се и неверојатно удобни за носење.Премиум Материјал : Изработен од премиум смола, е нетоксичен и еднократно материјал, безопасен за ноктите и здравјето. Лесно е да ги исечете и поднесете во која било должина и форма што ја сакате.Спецификации : Материјал : Resinquanty : 24pcelement : Цвет Прес-на ноктите се направени со квалитетни материјали и дизајнирани да бидат долготрајни, осигурувајќи дека тие победија сплит или пауза лесно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас