• Обновено
Момени Сон Класичен Дамаск Област Килим

Момени Сон Класичен Дамаск Област Килим

DEN 1555.20

Залиха
Во продавницата

Елегантна дамаска, мека геометрија и апстрактни елементи се комбинираат за убава преодна колекција. Сонот е моќен од најмекиот полипропилен и се одликува со техника на капка-бод која додава длабочина и текстура. Машина-заврши. Внатрешен Килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. Материјал : 100% Полипропилен. Висина На Купот : 0,37".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас